Latanie Precyzyjne - Puchar Polski 2015

Lp. Imię i Nazwisko
Aeroklub Częstochowa Kraków Krosno Puchar 2015
Zawody Puchar Zawody Puchar Zawody Puchar
1.Krzysztof WieczorekKrakowski242524,8341862,21811000,01862,2
2.Bolesław RadomskiPomorski1271000365805,5316572,81805,5
3.Michał WieczorekKrakowski238533,62941000,000,01533,6
4.Marcin SkalikCzęstochowski285445,6550534,5188962,81497,3
5.Janusz DarochaCzęstochowski297427,6322913,000,01340,7
6.Marcin ChrząszczWrocławski289439,4574512,2265683,01195,2
7.Zbigniew ChrząszczDolnośląski277458,5411715,3469385,91173,8
8.Krzysztof SkrętowiczCzęstochowski212599,1949309,8352514,21113,3
9.Marek KachniakRzeszowski639198,7522563,2518349,4912,6
10.Sysio JarosławBielsko Biała278456,8649453,0492367,9909,8
11.Michał BartlerStalowa Wola00,0337872,400,0872,4
12.Jerzy MarkiewiczKrakowski312407,1744395,200,0802,2
13.Kamil WieczorekKrakowski327388,4538754,600,0443,0
14.Rafał WojtychKrakowski1218104,31194246,21057171,2417,5
15.Zofia GarwackaWarszawski00,01150255,71192151,8407,5
16.Marcin WieczorekKrakowski1066119,11961149,9820220,7370,7
17.Jakub KlęczarWarszawski380334,200,000,0334,2
18.Marcin GórnikCzęstochowski923137,62019145,600,0283,2
19.Marek MasalskiWarszawski00,01191246,900,0246,9
20.Mateusz KuchtykGdański922137,7309395,11662108,9246,6
21.Radosław RepećKrakowski169375,0491159,91242145,7220,7
22.Dominik DąbrowskiKrakowski188267,52317126,9216083,8210,7
23.Krzysztof KonowalskiPoznański00,02890101,7193593,5195,3
24.Andrzej RybskiPoznański00,02499117,6242274,7192,4
25.Rafał GürtlerŁódzki00,0297898,7214784,3183,0
26.Eduard BesedinRussia198564,02482118,50,0182,4
27.Joanna KremblewskaCzęstochowski276545,9296199,3306459,1158,4
28.Michał KwiecińskiWarszawski187967,600,0219282,6150,2
29.Szymon GrączewskiPomorski573822,1516656,9219182,6139,5
30.Paweł PietrzakPiotrków Tryb.340637,3433767,8327555,3123,1
31.Tomasz KoperskiCzęstochowski192665,9626746,900,0112,9
32.Oliwia StańczykowskaŁódzki189866,900,0433241,8108,7
33.Mateusz KalińskiZiemi Zamojskiej00001756103,1103,1
34.Andrzej BednarzPiotrków Tryb.475426,7610948,1500736,184,3
35.Eryk AuguścikZiemi Zamojskiej0000228379,379,3
36.Sławomir NowakowskiPiotrków Tryb.690518,4703341,8614229,571,3
37.Łukasz ZającZiemi Zamojskiej0000255071,071,0
38.Michał MillerPoznański0000497736,436,4
39.Michał JabłońskiBielsko Biała407631,200,000,031,2

Archiwum

Puchary Archiwalne:

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.