Latanie Rajdowe (Unlimited) - Puchar Polski 2015

Lp. Załoga Lubin Katowice Chełm Puchar 2015
Pilot Nawigator Zawody Puchar Zawody Puchar Zawody Puchar
1.Skrętowicz KrzysztofKlęczar Jakub217635,93161000,000,01635,9
2.Wieczorek KrzysztofWieczorek Kamil420328,6609518,9301000,01518,9
3.Darocha JanuszChrząszcz Zbigniew1381000,01020309,878384,61384,6
4.Kachaniak MarekPawlak Łukasz242570,2787401,560500,01070,2
5.Radomski BolesławLechowski Dariusz392352,0447706,9198151,51059,0
6.Wieczorek MichałWieczorek Marcin621222,2519608,9178168,5831,1
7.Chrząszcz MarcinKliza Kamil417333,11105286,0144208,3494,3
8.Skalik MarcinKremblewska Joanna0000278107,9107,9

Latanie rajdowe (Advanced) - Puchar Polski 2015

Lp. Załoga Lubin Katowice Chełm Puchar 2015
Pilot Nawigator Zawody Puchar Zawody Puchar Zawody Puchar
1.Sysio JarosławSkalik Marcin801000,01411000,000,02000,0
2.Stańczykowska OliwiaMichalski Ryszard736108,7212366,42041000,01108,7
3.Sztuka Paweł Holovchenko Anastasiia00,01120125,9225906,71032,6
4.Górnik MarcinRusin Kinga647123,6180178,3230887,01010,6
5.Garwacka ZofiaAgata Kuchta00,0869162,3317643,5805,8
6.Zając ŁukaszMałoń Martyna00,000,0366557,4557,4
7.Dąbrowski DominikKaliński Mateusz00,000,0558365,6365,6
8.Masalski MarekAdam Gugała0000579352,3352,3
9.Stachal MichałMazurek Maciej00,000,0600340,0340,0
10.Masalski MarekKwiatosz Marcin656122,0868162,400,0284,4
11.Pietrzak PawełBednarz Andrzej306026,1446231,6893228,4260,0
12.Auguścik ErykSnopko Krzysztof00,000,0817249,7249,7
13.Koper PiotrGarwacka Zofia333240,200,000,0240,2
14.Kremblewska JoannaTomków Przemysław001236114,100114,1
15.Tatarczuk AnnaMamona Wojciech00,000,0207598,398,3
16.Mamona WojciechTatarczuk Anja121565,800,000,065,8
17.Kremblewska JoannaBorkowski Krzysztof153352,200,000,052,2
18.Repeć RadosławCzajkowski Tomasz217536,800,000,036,8

Archiwum

Puchary Archiwalne:

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.