Latanie Rajdowe (Unlimited) - Puchar Polski 2016

Lp. Załoga Łososina Dolna Częstochowa Puchar 2016
Pilot Nawigator Zawody Puchar Zawody Puchar
1.Wieczorek MichałWieczorek Marcin4761000,000,01000,0
2.Radomski BolesławLechowski Dariusz632753,21261000,01000,0
3.Darocha JanuszChrząszcz Zbigniew559851,5419300,7851,5
4.Wieczorek KrzysztofWieczorek Kamil942505,3378333,3505,3
5.Kachaniak MarekPawlak Łukasz971490,2416302,9490,2
6.Skrętowicz KrzysztofKlęczar Jakub1050453,3352358,0453,3

Latanie rajdowe (Advanced) - Puchar Polski 2016

Lp. Załoga Łososina Dolna Częstochowa Puchar 2016
Pilot Nawigator Zawody Puchar Zawody Puchar
1.Sysio JarosławSkalik Marcin3521000,01521000,01000,0
2.Stańczykowska OliwiaMichalski Ryszard862408,4268567,2567,2
3.Kremblewska JoannaNowakowski Sławomir1793196,3394385,8385,8
4.Górnik MarcinRusin Kinga2598135,5510298,0298,0
5.Masalski MarekKwiatosz Marcin1454242,1711213,8242,1
6.Garwacka ZofiaAgata Kuchta1929182,5226367,2182,5
7.Pietrzak PawełBednarz Andrzej2599135,4881172,5172,5
8.Kwieciński MichałAndrzejewski Michał00,01087139,8139,8
9.Krzywicki PawełSnopko Krzysztof00,01391109,3109,3
10.Koperski TomaszKoperska Magdalena635755,4246261,761,7
11.Ostaszewska KatarzynaJach Małgorzata00,0272255,855,8

Archiwum

Puchary Archiwalne:

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.