Latanie Precyzyjne - Puchar Polski 2016

Lp. Imię i Nazwisko
Aeroklub Leszno Poznań Kraków Puchar 2016
Zawody Puchar Zawody Puchar Zawody Puchar
1.Bolesław RadomskiPomorski1211000543462,2586863,51863,5
2.Janusz DarochaCzęstochowski158765,8683367,5590857,61623,4
3.Michał WieczorekKrakowski216560,200,05061000,01560,2
4.Michał BartlerStalowa Wola353342,8491511,2514984,41495,6
5.Krzysztof SkrętowiczCzęstochowski165733,3873287,5857590,41323,8
6.Marcin SkalikCzęstochowski403300,22511000,02832178,71300,2
7.Marcin ChrząszczWrocławski532922,7408615,2850595,31210,5
8.Krzysztof WieczorekKrakowski326371,2683367,5643786,91158,1
9.Zbigniew ChrząszczDolnośląski217557,6479524,01309386,61081,6
10.Marek KachniakRzeszowski323374,6405619,8914455,3994,4
11.Sysio JarosławBielsko Biała349346,71114225,3833607,4954,1
12.Kamil WieczorekKrakowski365331,5535469,21426354,8824,0
13.Jerzy MarkiewiczKrakowski00,0621404,21316384,5788,7
14.Rafał WojtychKrakowski745162,4841298,51427354,6653,0
15.Radosław RepećKrakowski724167,1423359,31300389,2556,4
16.Mateusz KalińskiZiemi Zamojskiej626193,32164116,01597316,8510,1
17.Marcin WieczorekKrakowski752160,91064235,92311219,0454,9
18.Eryk AuguścikZiemi Zamojskiej1153104,91394180,12169233,3413,3
19.Marcin GórnikCzęstochowski660183,31147218,800,0402,2
20.Rafał GürtlerŁódzki162574,51600156,93295153,6310,4
21.Andrzej RybskiPoznański1136106,5343173,22721186,0292,5
22.Konrad FrańczakKrakowski301440,1397863,12347215,6278,7
23.Dominik DąbrowskiKrakowski1057114,5290386,53378149,8264,3
24.Joanna KremblewskaCzęstochowski705171,6426658,8548292,3263,9
25.Jakub KlęczarWarszawski00,000,01940260,8260,8
26.Szymon GrączewskiPomorski00,0404162,13044166,2228,3
27.Eduard BesedinRussia196061,7334475,13652138,6213,6
28.Paweł PietrzakPiotrków Tryb.248048,8422959,43561142,1201,4
29.Marek MasalskiWarszawski00,01558161,100,0161,1
30.Michał MillerPoznański252148,0298384,100,0132,1
31.Marcin DąbrowskiKrakowski00,0870228,8507099,8128,6
32.Andrzej BednarzPiotrków Tryb.383731,5731034,3629180,4114,8
33.Krzysztof KonowalskiPoznański1064113,700,000,0113,7
34.Cwojdziński WojciechPoznański00,02488100,900,0100,9
35.Oliwia StańczykowskaŁódzki140786,000,000,086,0
36.Michał KwiecińskiWarszawski142884,700,000,084,7
37.Adam BiernackiPoznański00,0471553,200,053,2
38.Tomasz CzajkowskiŁódzki237151,000,000,051,0
39.Michał JankowskiCzęstochowski239050,600,000,050,6
40.Sławomir NowakowskiPiotrków Tryb.562621,5986525,400,047,0
41.Zofia GarwackaWarszawski00,000,000,00,0
42.Tomasz KoperskiCzęstochowski00,000,000,00,0
43.Michał JabłońskiBielsko Biała00,000,000,00,0
44.Mateusz KuchtykGdański00,000,000,00,0
45.Łukasz ZającZiemi Zamojskiej0000,000,00,0

Archiwum

Puchary Archiwalne:

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.