Latanie Precyzyjne - Puchar Polski 2017

Lp. Imię i Nazwisko
Aeroklub Toruń Kraków Stalowa Wola Puchar 2017
Zawody Puchar Zawody Puchar Zawody Puchar
1 Radomski Bolesław Pomorski 224 1000 205 1000 242 1000,0 2000,0
2 Wieczorek Michał Krakowski 253 885,4 220 931,8 254 952,8 1884,6
6 Chrząszcz Marcin Wrocławski 343 653,1 422 485,8 345 701,4 1354,5
4 Bartler Michał Stalowa Wola 337 664,7 367 558,6 353 685,6 1350,3
3 Chrząszcz Zbigniew Wrocławski 326 687,1 370 554,1 0 0 1241,2
5 Wieczorek Krzysztof Krakowski 403 555,8 749 273,7 379 638,5 1194,3
7 Wieczorek Kamil Krakowski 651 344,1 347 590,8 470 514,9 1105,7
8 Darocha Janusz Częstochowski 398 562,8 502 408,4 485 499,0 1061,8
9 Skrętowicz Krzysztof Częstochowski 563 397,9 471 435,2 0 0 833,1
10 Wojtych Rafał Krakowski 1087 206,1 484 423,6 819 295,5 719,1
11 Skalik Marcin Częstochowski 3209 69,8 606 338,3 640 378,1 716,4
12 Markiewicz Jerzy Krakowski 873 256,6 1213 169 921 262,8 519,4
13 Kachaniak Marek Rzeszowski 517 433,3 3164 64,8 8571 28,2 498,1
14 Repeć Radosław Krakowski 1007 222,4 1531 133,9 0 0 356,3
15 Wieczorek Marcin Krakowski 1157 193,6 1334 153,7 0 0 347,3
16 Gurtler Rafał Warszawski 1456 153,8 1160 176,7 1860 130,1 330,5
17 Skalik Joanna Częstochowski 1435 156,1 1546 132,6 1491 162,3 318,4
18 Besedin Edward Russia 1895 118,2 1197 171,3 0 0 289,5
19 Grączewski Szymon Pomorski 1836 122 1319 155,4 3076 78,7 277,4
20 Masalski Marek Warszawski 0 0 3605 56,9 1356 178,5 235,4
21 Figiel Krzysztof Rzeszowski 2054 109,1 2260 90,7 2906 83,3 199,8
22 Górnik Marcin Częstochowski 0 0 1101 186,2 0 0 186,2
23 Pietrzak Paweł Piotrków Tryb. 1505 148,8 0 0 11720 20,6 169,4
24 Norevik Kurt Norway 0 0 0 0 1453 166,6 166,6
25 Badera Jakub Nadwiśl./PWSZ Chełm 0 0 2745 74,7 2904 83,3 158,0
26 Bednarz Andrzej Piotrków Tryb. 2126 105,4 4120 49,8 4638 52,2 157,6
27 Napierkowski Daniel Zamość/PWSZ Chełm 0 0 2124 96,5 4469 54,2 150,7
28 Frańczak Konrad Krakowski 2861 78,3 2849 72 0 0 150,3
29 Rybski Andrzej Poznański 0 0 2209 92,8 4560 53,1 145,9
30 Dąbrowski Marcin Krakowski 3204 69,9 2905 70,6 4374 55,3 140,5
31 Auguścik Eryk Łódzki/PWSZ Chełm 0 0 0 0 1772 136,6 136,6
32 Kobus Jan Piotrków Tryb. 0 0 2872 71,4 5261 46,0 117,4
33 Bal Karol Rzeszów/PWSZ Chełm 0 0 2529 81,1 6745 35,9 117,0
34 Szagdaj Dominika Nadwiśl./PWSZ Chełm 0 0 3304 62 4910 49,3 111,3
35 Dąbrowski Dominik Nadwiślański 0 0 1982 103,4 0 0 103,4
36 Brodziak Mateusz Rzeszów/Prz 0 0 3786 54,1 0 0 54,1
37 Nowakowski Sławomir Łódzki 4311 52 0 0 0 0 52,0
38 Miller Michał Poznański 0 0 4194 48,9 0 0 48,9
39 Konowalski Krzysztof Poznański 0 0 4255 48,2 0 0 48,2
40 Serafin Krystian Stalowa Wola 0 0 0 0 6689 36,2 36,2
41 Strzałba Jędrzej Warszawski 0 0 0 0 8848 27,4 27,4

Archiwum

Puchary Archiwalne:

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.