Latanie Rajdowe (Unlimited) - Puchar Polski 2016

Lp. Załoga Łososina Dolna Częstochowa Puchar 2016
Pilot Nawigator Zawody Puchar Zawody Puchar
1.Wieczorek MichałWieczorek Marcin4761000,000,01000,0
2.Radomski BolesławLechowski Dariusz632753,21261000,01000,0
3.Darocha JanuszChrząszcz Zbigniew559851,5419300,7851,5
4.Wieczorek KrzysztofWieczorek Kamil942505,3378333,3505,3
5.Kachaniak MarekPawlak Łukasz971490,2416302,9490,2
6.Skrętowicz KrzysztofKlęczar Jakub1050453,3352358,0453,3

Latanie rajdowe (Advanced) - Puchar Polski 2016

Lp. Załoga Łososina Dolna Częstochowa Puchar 2016
Pilot Nawigator Zawody Puchar Zawody Puchar
1.Sysio JarosławSkalik Marcin3521000,01521000,01000,0
2.Stańczykowska OliwiaMichalski Ryszard862408,4268567,2567,2
3.Kremblewska JoannaNowakowski Sławomir1793196,3394385,8385,8
4.Górnik MarcinRusin Kinga2598135,5510298,0298,0
5.Masalski MarekKwiatosz Marcin1454242,1711213,8242,1
6.Garwacka ZofiaAgata Kuchta1929182,5226367,2182,5
7.Pietrzak PawełBednarz Andrzej2599135,4881172,5172,5
8.Kwieciński MichałAndrzejewski Michał00,01087139,8139,8
9.Krzywicki PawełSnopko Krzysztof00,01391109,3109,3
10.Koperski TomaszKoperska Magdalena635755,4246261,761,7
11.Ostaszewska KatarzynaJach Małgorzata00,0272255,855,8

Latanie Rajdowe - Puchar Polski 2017

Lp. Załoga Wrocław Częstochowa Puchar 2017
Pilot Nawigator Zawody Puchar Zawody Puchar
1. Darocha Janusz Chrząszcz Zbigniew 179 1000,0 1000,0
2. Skrętowicz Krzysztof Klęczar Jakub 218 821,1 821,1
3. Skalik Marcin Skalik Joanna 431 415,3 415,3
4. Kachaniak Marek Pawlak Łukasz 434 412,4 412,4
5. Wieczorek Michał Wieczorek Marcin 943 189,8 189,8
6. Masalski Marek Kwiatosz Marcin 1948 91,9 91,9
7. Górnik Marcin Rusin Kinga 2065 86,7 86,7
8. Paweł Pietrzak Bednarz Andrzej 3958 45,2 45,2
9. Bogdanowicz Adam Siekan Wojciech 4649 38,5 38,5
10. Nowakowski Sławomir Kobus Jan 5025 35,6 35,6

Archiwum

Puchary Archiwalne:

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.